Polsce grozi brak prądu. Już jesienią pierwsze wyłączenia

Brak wystarczającej ilości węgla jest powodem, dla którego w Polsce będą wyłączenia prądu. PiS ukrywa to przed Polakami, żeby nie stracić resztek poparcia, jakie tej partii zostało przez propagandę.

Wyłączenia prądu będą spowodowane brakiem możliwości zapewnienia pracy wszystkich bloków węglowych w elektrowniach i elektrociepłowniach. Problem jest już w tej chwili i od czasu do czasu pojawiają się ukrywane pod pretekstem konserwacji lub awarii wyłączenia. Braki prądu będą trwały nawet po kilka godzin.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej ilości węgla. Andrzej Duda obiecał Polakom, że w naszym kraju węgla nie zabraknie przez 200 lat. Przez nieodpowiedzialną politykę, złe decyzje, zwykłą głupotę i nieuctwo zabrakło go już po 7 latach od objęcia rządów przez Kaczyńskiego.

Ratuj się kto może!