PSL interweniuje w sprawie węgla dla przemysłu spożywczego: PiS zabronił sprzedaży piekarniom?

Dziś stajemy w obronie tradycyjnych piekarni, rzemieślników, przedsiębiorców, GS-ów. Jak tu w Ozorkowie, Łowiczu i całej Polsce. Oni wytwarzają produkt z przekazywanej z pokolenia na pokolenie receptury. Trzeba ich docenić i chronić, nie uciskać – mówił Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL.

Skandalem jest niewywiązanie się PGG z obietnicy zapewnienia sprzedaży węgla przemysłowi spożywczemu. Mamy korespondencję w tej sprawie. Podejmujemy się interwencji poselskiej. Pojedziemy na miejsce, będziemy interweniować – dodał prezes PSL. 

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Polska Grupa Górnicza jest zarządzana przez PiS. Ten państwowy moloch nie potrafi poradzić sobie nawet ze sprzedażą węgla przez internet. Posiada jedyny chyba na świecie sklep internetowy otwarty kilka minut dwa razy w tygodniu – podkreślają ludowcy.

PSL ostrzega, że dalsze ograniczanie dostępu polskich firm do węgla skończy się w Polsce głodem.