Nie bądź idiotą, nie głosuj na PiS. Hasło roku 2023

Drożyzna, inflacja, brak węgla, przerwy w dostawie prądu, masowa emigracja, zagrożenie bezpieczeństwa Polski, próby Polexitu, kłamstwa rządzących – w Polsce dzieje się naprawdę źle. Dlatego właściwym hasłem wyborczym jest “Nie bądź idiotą, nie głosuj na PiS”.

Nie bądź idiotą, nie głosuj na PiS najlepiej oddaje to, co myślą Polacy o obecnej sytuacji w naszym kraju. Kaczyński pozbawił nas wszystkich nadziei na lepsze jutro. Nie ma żadnych perspektyw na lepszą prace, wyższe zarobki, na dostatek. Młodzi nie kupią mieszkań, starszymi nie będzie się miał kto opiekować, bo ich dzieci masowo uciekają na Zachód. Ludzie głosują portfelem.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Co oznacza głosowanie na PiS? Biedę, zacofanie, ciemnotę i kłamstwa. Oznacza zgodę na oszukiwanie Polaków, zadłużanie nas, propagandę i zwykłe oszustwo oraz okradanie. Pisowskie świnie tuczą się na naszych podatkach a w zamian otrzymuje ławki w rosyjskich kolorach i frazesy o wstawaniu z kolan.

PiS jest partią, która szkodzi naszemu krajowi. Czas ich rozliczyć i posadzić do więzienia. Wszystkich, jak leci – po sprawiedliwych procesach.