Polacy zaczęli palić czym popadnie. Gwałtowny spadek jakości powietrza

Zaczęło się! Chłodne noce powodują, że w Polsce Polacy palą już czym popadnie. Nie ma węgla, więc wrzucają do pieca cokolwiek. Tworzywa sztuczne, śmieci, plastik – a efekt widoczny jest na zdjęciu. Brudny, gęsty gryzący dym.

Po raz pierwszy po II Wojnie Światowej PiS doprowadził do sytuacji w której nie ma czym ogrzewać domów. 10 milionów gospodarstw domowych zostało pozbawionych węgla, wielu osobom starszym grozi mróz, choroby i śmierć z wychłodzenia.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kaczyński nie miał pomysłu jak rozwiązać problem, kazał więc rozdawać pieniądze. Jednak 3000 złotych zamienione na węgiel to nie jest nawet tona węgla a węgla w ogóle nie ma, bo rozdawanie pieniędzy jeszcze podwyższyło jego ceny!

W PiS są politycy – idioci. Nie rozumieją jak działa gospodarka i nie wiedzą, że rozdawnictwem pieniędzy nie tylko nie poprawia sytuacji Polaków, bo węgla nikt nie wyczaruje, ale też nie widzą że zwiększają inflację!

Głupota PiS jest przerażająca. Za brak węgla zapłacimy smogiem, chorobami układu oddechowego i zgonami w wyniku zanieczyszczonego powietrza. Polacy będą umierać – po raz kolejny – przez nieudolność partii Kaczyńskiego. Ilu ludzi umrze? Wiele tysięcy.