Piotr Zgorzelski ostro o PiS: Nie są w stanie prowadzić już polityki europejskiej, to wegetacja

Piotr Zgorzelski, wicemarszałek Sejmu z ramienia PSL, bardzo ostro krytykuje PiS za prowadzenie polityki antyeropejskiej.

Obecny rząd nie jest w stanie prowadzić proeuropejskiej polityki. Jeśli Solidarna Polska tak krytykuje premiera za działania zwiększające federalizację UE, to dlaczego nadal pozostaje w tym rządzie? To kompletna obłuda i hipokryzja – powiedział Zgorzelski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS nie jest w stanie robić nic – uważa Zgorzelski. Pogrążone jest w letargu, wegetacji, nie przedstawia żadnych rozwiązań dla Polski, zajmuje się tylko polityką wewnętrzną, trzymaniem się stołków.

Ludowcy przypominają, że partia Kosiniaka-Kamysza przedstawiła szereg dobrych pomysłów na rozwiązanie najważniejszych kryzysów w Polsce, w tym obniżenie cen energii, węgla i stabilizację prawa oraz polepszenie edukacji.

PSL ma dobry program dla Polski – podsumowuje Zgorzelski.