Dezinformacja to jeden z elementów wojny hybrydowej, jaką PiS toczy z Polakami

Telewizja Polska jest używana przez PiS jako jeden z elementów wojny informacyjnej, prowadzonej z Polakami. TVP realizuje ową wojnę w trzech obszarach.

Po pierwsze i najważniejsze ukrywa negatywne efekty działania i decyzji władzy. Do opinii osób, które oglądają TVP nie mają się przedostać informacje, które mogłyby zagrozić wizerunkowi PiS lub Solidarnej Polski (za wyjątkiem bieżących wojenek politycznych w ZJEP).

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Po drugie, telewizja nagłaśnia rzekome sukcesy PiS i Solidarnej Polski. Nie ma ich w zasadzie wcale, jednak w oczach telewizyjnych kamer jest rzekomo ciągle fantastycznie cudownie i wspaniale.

Po trzecie, telewizja służy do atakowania przeciwników politycznych, odczłowieczania ich, przypisywania etykietek. Ofiarą takiego ataku padł Paweł Adamowicz, zamordowany przez człowieka zatrutego pisowską propagandą sączoną z TVP.

Dezinformacja to jeden z elementów wojny hybrydowej, jaką PiS prowadzi z Polakami w celu utrzymania się na stołkach. TVP – same kłamstwa, całą dobę.