Z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster na zlecenie „Super Expressu” wynika jasno, że Polacy już wiedzą, kto wyga zbliżające się wybory parlamentarne. I nie, nie będzie to Zjednoczona Prawica.

Reklamy

Na pytanie „Czy Twoim zdaniem zjednoczona opozycja wygra z PiS w najbliższych wyborach parlamentarnych”, twierdząc odpowiedziało aż 56 proc. badanych. Wiarę, że Kaczyńskiemu i jego kolegom uda się po raz trzeci objąć władzę ma tylko 44 proc. badanych.

– Powodów do przegranej jest dużo, ale przede wszystkim PiS poniósł klęskę na polu gospodarki. Dzisiejsza bieda nazywa się Mateusz Morawiecki lub Adam Glapiński i dlatego przegrają – skomentował wynik badania Paweł Kowal z PO.

– Chciałbym, żeby te słowa były przesadą, ale kiedy przypomnę sobie i wam dosłownie kilkanaście ostatnich dni i pewne zdarzenia z kilkunastu ostatnich dni, to wszyscy chyba uświadomimy sobie, że Polska jasna i ciepła to znowu jest bardzo ambitny, narodowy program – tak z kolei Donald Tusk przedstawił cele opozycji.

Poprzedni artykułA to dobre! Kaczyński podejrzewa opozycję o… chęć sfałszowania wyborów
Następny artykułZiobro pozwoli na morderstwo dzieci byłego szefa CBA? Wojtunik: Opisywali jak będą gwałcić i oblewać kwasem moje córki