Ceny prądu będą rosnąć w szalonym tempie. To efekt PiS

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że jesteśmy mną początku ogromnego kryzysu energetycznego, wywołanego głównie działaniami PiS. Kryzys ten nie dotyka osoby prywatne i firmy a spowodowany jest tym, że Kaczyński przez ostatnie siedem lat niszczył odnawialne źrodła energii, które dzisiaj okazują się być najtańszym sposobem generacji prądu. Niszczenie OZE trwa dzisiaj nadal, co ujawnił Piotr Zgorzelski, wicemarszałek Sejmu.

PSL złożyło bowiem projekt ustawy, która pozwalałaby produkować więcej taniej energii oraz rozwija potencjał Polski w tym zakresie. Nasz kraj, według ludowców, jest bardzo korzystnie położony w Europie, bowiem płaskie tereny pozwalają na generację prądu z wiatru a nasłonecznienie i warunki pogodowe ułatwiają utrzymanie paneli słonecznych.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ludowcy przypominają też o swojej ustawie o tanim cieple, blokowanej przez PiS. Chodzi o ustawę o produkcji taniego ciepła i prądu z sieci biogazowni. Również ten pomysł PiS się nie podoba.

PiS zniszczył energetykę i teraz udaje, że to z innych powodów. To przerażające, jak ta partia może prowadzić tak antypolskie działania!