“Kaczyński i jego pajęczyna”: wkrótce ukaże się książka o dyktatorze z PiS. Wstrząśnie polską polityką

Kaczyński i jego pajęczyna to tytuł najnowsze książki Tomasza Piątka. Dziennikarz śledczy na ponad 500 stronach szczegółowo opisuje układ, który stworzył Jarosław Kaczyński. Dyktator z Żoliborza, nienawidzący ludzi, mszczący się za swoje nieudane życie czy cyniczny gracz, milioner z ukrytym majątkiem i cwany biznesmen? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie właśnie w tej książce.

Będzie ona szokiem dla bardzo wielu ludzi. Sam autor zapowiada, że ujawni w niej nieznane epizody z życia Kaczyńskiego i przypomni te, które spowodowały aktualne nieszczęścia i problemy naszego kraju. Lektura to porażająca i dowodząca, że każdy dzień u władzy tego chorego człowieka jest dla nas śmiertelnym zagrożeniem.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tomasz Piątek czytelnym, jasnym językiem pokazuje wszystkie aspekty życia Jarosława Kaczyńskiego i na zimno analizuje konsekwencje tego, co zdarzyło się w jego życiu i jaki to ma wpływ na sytuację w Polsce. Nie jest to lektura dla ludzi o słabych nerwach i z całą pewnością nie spodoba się członkom i fanatykom PiS. Fakty za faktami, wyraźnie oddzielone od ocen, nowe informacje i wstrząsające powiązania – to wszystko znajdziecie w książce “Kaczyński i jego pajęczyna” – Tom 1, lata 1949 – 1995.

Premiera już wkrótce.