Kaczyński i jego pajęczyna to tytuł najnowsze książki Tomasza Piątka. Dziennikarz śledczy na ponad 500 stronach szczegółowo opisuje układ, który stworzył Jarosław Kaczyński. Dyktator z Żoliborza, nienawidzący ludzi, mszczący się za swoje nieudane życie czy cyniczny gracz, milioner z ukrytym majątkiem i cwany biznesmen? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie właśnie w tej książce.

Będzie ona szokiem dla bardzo wielu ludzi. Sam autor zapowiada, że ujawni w niej nieznane epizody z życia Kaczyńskiego i przypomni te, które spowodowały aktualne nieszczęścia i problemy naszego kraju. Lektura to porażająca i dowodząca, że każdy dzień u władzy tego chorego człowieka jest dla nas śmiertelnym zagrożeniem.

Reklamy

Tomasz Piątek czytelnym, jasnym językiem pokazuje wszystkie aspekty życia Jarosława Kaczyńskiego i na zimno analizuje konsekwencje tego, co zdarzyło się w jego życiu i jaki to ma wpływ na sytuację w Polsce. Nie jest to lektura dla ludzi o słabych nerwach i z całą pewnością nie spodoba się członkom i fanatykom PiS. Fakty za faktami, wyraźnie oddzielone od ocen, nowe informacje i wstrząsające powiązania – to wszystko znajdziecie w książce „Kaczyński i jego pajęczyna” – Tom 1, lata 1949 – 1995.

Premiera już wkrótce.

Poprzedni artykułUrszula Nowogórska z PSL ostro: żadnych nowych podatków!
Następny artykułOpozycja liderem zaufania społecznego: Trzaskowski, Kosiniak-Kamysz, Hołownia