Kaczyński odstrasza kolejnych inwestorów i rujnuje Polskę. To zbrodnia!

Jak myślicie jak podoba się potencjalnym inwestorom nowy 50% PiSowy podatek? Ten rząd działa antypolsko – bardzo ostro zniechęca do prowadzenia biznesu w tym kraju. To już nie jest kopnie w tyłek, to jest szydzenie i plucie na inwestorów. Przewidywalność systemu prawnego i podatkowego jest zerowa.  Wiadomo, że będzie jeszcze gorzej!

Polska się rozpada Ukrywanie długu publicznego poprzez finansowanie rozdawnictwa i kumoterstwa osiągnęło niespotykany poziom. Nasz kraj staje się coraz bardziej ubogi i coraz bardziej podatny na wszelkiego rodzaju manipulacje i naciski z zewnątrz. Jeszcze chwila a Rosja przejmie tu wszystko.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Problemem dla biznesu staje się energia. Groźba odcięcia dopływu energii do firm i obywateli , zbyt mało wytwarzanego prądu – krzyczą o tym specjaliści branży energetycznej od minimum 3 lat, a PISowscy dywersanci z Kaczyńskim na czele i jego sługą Morawieckim blokują od 7 lat energetykę, rozwój i modernizacje sieci blokują energetykę wiatrową , za stalinowsko pisowskiej dyktatury nastawionej na zniszczenie Polaków i Polski nie zbudowano ani jednej siłowni wiatrowej! – napisał jeden z internautów.

Dokończono jedynie projekty powstałe za poprzednich rządów. Pisowcy to organizacja przestępcza która doprowadziła do szalejących cen energii, ceny paliw przy 85 dolarów za baryłkę ropy biją historyczne rekordy. Jednocześnie zadłużyli nas na niebotyczne sumy topiąc kapitał w nierentowne inwestycje, doprowadzając przez ostatnie 6 lat do upadku kursu akcji na giełdzie. Komuniści budowali Polskę , te faszystowsko-katolickie jednostki zrujnowały kraj i firmy – podsumowuje internauta.

Nic dodać, nic ująć.