Polski nie stać na PiS. Władza właśnie przepuszcza nasz dorobek

Czy ktoś mógłby przypuszczać, że w 2022 r. Polska będzie tak bardzo przypominała Polskę Ludową? Z otępiałą od własnej propagandy władzą, inflacją zżerającą nasze oszczędności i przerażającym brakiem węgla.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Wcześniej Polska była okradana – oznajmił prezes Kaczyński w Oleśnicy i jak zwykle – mówiąc niby o innych – tak naprawdę mówił o sobie. Bowiem kraj został rozkradziony dopiero przez PiS – zauważa Karolina Lewicka na łamach portalu NaTemat.pl.

– To złodziejstwo ma charakter systemowy i zorganizowany – dodaje dziennikarka. – Od 2015 roku zadłużenie Polski, według unijnej metodologii, wzrosło o około 500 miliardów złotych, a tym samym zwiększył się – ponad dwukrotnie – roczny koszt obsługi tegoż długu: z 30 do 70 mld zł – przypomina.

– Polska ma przed sobą piękną przyszłość – rzekł we Wrocławiu Kaczyński. Kłamał. Na razie czekają nas trudne czasy i niepewna przyszłość, czemu PiS w ostatnich latach wydatnie dopomógł – podsumowuje Lewicka.

Źródło: NaTemat.pl