Cel PiS: łupić ile się da

O tym, że Kaczyński nie zna się na gospodarce wiemy od dawna. A także i o tym, że uważa przedsiębiorców za „wrogów ludu”. Najwyraźniej lider PiS wyniósł pewną, specyficzną wiedzę ze studiów, jakie odbył w głębokim PRL. Szkoda tylko, że nie nauczył się rzeczy pożytecznych.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Z powodu polityki podatkowej i energetycznej rządu polska giełda straciła 47 miliardów złotych – zauważa senator Wadim Tyszkiewicz.

– PiS rujnuje rynek finansowy, a za tym i polską gospodarkę. Ale czemu się dziwić, skoro ignoranta gospodarczego z Nowogrodzkiej nie interesuje gospodarka, a tylko utrzymanie się przy władzy za wszelką cenę – dodaje.

– Kaczyński postanowił złupić przedsiębiorców, których nie rozumie i nienawidzi, którzy nie są jego elektoratem. Pieniądze z łupienia przedsiębiorców przekaże swojemu socjalnemu elektoratowi. Co tam Polska. Liczy się tylko władza i: „a po nas choćby potop” – podsumowuje.

My wszyscy będziemy musieli ponieść gigantyczne koszty posprzątania po „potopie”, jaki wywołał PiS. Ale co to ich obchodzi…