Jeden z internautów bez żadnego problemu dostał się do tajnego ośrodka służby wywiadu, zrobił zdjęcia i niepokojony przez nikogo wyjechał z niego. To całkowita kompromitacja państwa PiS. Nasze bezpieczeństwo jest w żaden sposób nie chronione.

“Położone na północ od miejscowości pole antenowe, z jednej strony ogranicza ulica Kordeckiego, a z pozostałych pas lasu. W okolicy powoli pojawiają się domki jednorodzinne. Instalacje zabezpieczają dwa rzędy płotów zwieńczonych Concertiną. Sponad nich widać górne części anten LPDA.

Reklamy

Nowy strażnik zareagował identycznie. Otworzył bramę, zamiast furtki, bez zadawania pytań. Wszedłem do środka. Mijając stróżówkę machnąłem ręką i rzuciłem cześć. Słyszałem jak brama zamyka się za mną. Nie było już odwrotu. Przeszedłem otwartą drugą bramę a za cel obrałem budynek nadawczy w centrum kompleksu. Tym razem szedłem pewnie, bez zatrzymywania się. Byłem w środku!”

Całość relacji z wizyty w tajnym ośrodku SWW można przeczytać tutaj.

Opis jest wstrząsający – ośrodek służący zadaniom wywiadowczym została spenetrowany przez cywila, który bez problemu dostał się na teren, zrobił zdjęcia i nie niepokojony wyszedł.

Premier i szefowie służb do dymisji. To igranie z bezpieczeństwem nas wszystkich!

Poprzedni artykułPoseł ujawnia: Kaczyński chce wprowadzić stan wyjątkowy. Niestety, to nie żarty
Następny artykułBayer Full zaprzestaje współpracy z TVP!