PSL idzie do wyborów aby dać tani prąd i tanie ciepło Polakom oraz rozliczyć PiS

Jesteśmy formacją, która która idzie do wyborów dać tani prąd i tanie ciepło Polakom, odsunąć i rozliczyć PiS od władzy, a nie rządzić z nimi po wyborach. Przez 7 lat, mimo zachęt czy prób anihilacji, udowodniliśmy, że jesteśmy stałym elementem demokratycznej sceny politycznej. Żadnej koalicji nie będzie, będzie surowe rozliczenie – mówił Piotr Zgorzelski w jednym z programów telewizyjnych.

PSL ma w swoim programie tanią energię, tani prąd, lepszą edukację, niższe podatki i większy głos Polaków w życiu społecznym. Koniec z centralizacją. Partie demokratyczne rozmawiają ze sobą. Ogłoszenie rezultatów tych rozmów jeszcze przed nami. Na dziś zaawansowane dyskusje trwają na temat Paktu Senackiego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Rządzący próbują dziś zrzucić na samorządowców odpowiedzialność za swoją nieudolność. Chcą przerzucenia niezadowolenia mieszkańców w miastach na włodarzy, gdzie PiS ma mniejsze poparcie. Ta próba się nie uda – podsumował Zgorzelski.