To już pewne. Na węglu ktoś z władzy robi gigantyczny przewał

PiS powiela model z respiratorami i drogim paliwem aby wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy od Polaków. Mechanizm jest bardzo prosty: najpierw nakręcono panikę i doprowadzono do braków węgla na rynku. Teraz ktoś doskonale zarabia na węglu. Koszty zakupu węgla za granicą zmalały blisko dwukrotnie, jednak ceny w Polsce utrzymują się na wysokim poziomie. Różnice zgarniają do kieszeni ludzie układu.

PiS doprowadził do zniszczenia bezpieczeństwa energetycznego Polaków. Jarosław Kaczyński jest bezpośrednio odpowiedzialny za brak węgla i jego wysokie ceny. Coraz więcej wskazuje na to, że było to działanie celowe, którego efektem jest obawa przed mroźną zimą a jednocześnie napychanie sobie kieszeni przez skorumpowanych złodziejskich polityków oraz ich towarzyszy ze służb specjalnej troski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sprawa węgla to najbardziej obrzydliwy przykład okradania kraju przez ludzi, którzy mieli stać na straży bezpieczeństwa i dobrobytu.