Rozpoczyna się gigantyczna podwyżka cen benzyny i oleju napędowego

Czy Daniel Obajtek pozazdrościł wysokich cen prądu i postanowił więcej zarobić? Tak to wygląda, gdy patrzy się na ceny na stacjach benzynowych. A te od kilku dni rosną jak szalone. Obecnie olej napędowy przekroczył 8 zł za litr a benzyna za chwilę przekroczy 7 zł za litr. Sytuacja Polaków jest tragiczna.

Kto decyduje o cenach benzyny w Polsce? Daniel Obajtek. To on jednoosobowo zarządza największym dostawcą paliwa na większość polskich stacji i to on jest w stanie zdecydować o podwyżkach. Rozpoczęło się kolejne drenowanie kieszeni kierowców. Według informacji, który spływają do naszej redakcji, nie jest wykluczone dojście do ceny 10 zł za litr.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


O co chodzi? Zbliżają się wybory i PiS musi znaleźć pieniądze na przekupstwo. Nie ma to jak zabrać pieniądze nam wszystkim a potem rozdawać garstce wybranych. Przy okazji ci co mają zarobić zarobią.

Ceny w Polsce należą obecnie do najwyższych na świecie.