To jest po prostu mafia!

Mafia to według książkowej definicji organizacja złoczyńców, mająca na celu nielegalne bogacenie się jej członków i występująca jako pasożytniczy pośrednik, narzucony przemocą, między własnością a pracą, produkcją a konsumpcją, między obywatelem a państwem.

Owym pasożytniczym pośrednikiem wydaje się dzisiaj być partia Kaczyńskiego. Jej macki sięgają urzędów, firm państwowych, służb. Wyciągają kasę skąd się da, bez żadnej żenady okradając Polaków, którzy muszą za te wszystkie idiotyczne pomysły i stanowiska płacić. Nie ma żadnego umiary, jest tylko TKM – teraz k… my!

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ten zbiorowy napad na państwo, to wysysanie żywotnych soków z Polski, jest widoczne na każdym kroku. Wszędzie są różnego rodzaju działacze, towarzysze, funkcyjni. Wyciskają z Polski ile się da. Wielkie kwoty marnują niesamowicie: promy, samochody elektryczne, przekop Mierzei Wiślanej. Te pieniądze nigdy nie wrócą, są zmarnowane. Mogłyby powstać szkoły, drogi, inwestycje – ale nie, PiS to wolał ukraść na swoje absurdalne potrzeby. Bo chcą kolejnych domów, pałaców, samochodów. Bo marzy im się oligarchia na wzór Putinowski.

Zniszczyli nasz kraj.