Morawiecki jeździł i obiecywał, dwoił się i troił. Kałuża zdradził i PiS był u władzy bardzo długo. Teraz marszałek sejmiku śląskiego i trzech radnych odeszło z partii Kaczyńskiego a PiS stracił tu władzę. Dlaczego? Wszystko przez Marcina Horałę.

Nieudolny polityk PiS, Marcin Horała, tak bardzo buduje CPK, że chce zniszczyć lokalne lotniska. Z tego powodu marszałek sejmiku na Śląsku powiedział dość. Nie będę firmował antyeuropejskich zapędów Kaczyńskiego. I odszedł z tej partii razem z trzema radnymi. W efekcie władzę przejęła opozycja a Kałuża wyszedł na całym interesie jak Zabłocki na mydle. Nikt już Kałuży nie potrzebuje.

Reklamy

Kaczyński na wiadomość o utracie Śląska miał dostać szału. I trudno nam się dziwić. Jego ludzie okazują się po prostu niekompetentnymi głupcami. Zniszczenie lotnisk lokalnych, żeby budować CPK było jednym z najgłupszych pomysłów, jakie można ogłosić Polakom.

Horała zniszczył PiS na Śląsku, bo chodzą słuchy, że wykruszają się już kolejni członkowie tej partii… Nie tylko na Śląsku.

Poprzedni artykułWojciech Kałuża, symbol zdrady i kolaboracji z PiS, załamany! Symboliczne zdjęcie!
Następny artykułTak upadają polskie sklepy. Załatwił je Kaczyński rękoma Morawieckiego