Urszula Pasławska ostro: PiS ma alergię na prawdę

Urszula Pasławska, posłanka PSL, bardzo ostro skrytykowała PiS za ostatnie działania w Sejmie. Przypomnijmy: z powodu Antoniego Macierewicza nie udało się przyjąć uchwały o uznaniu Rosji za państwo wspierające terroryzm.

– Antoni Macierewicz zgłaszając poprawkę do uchwały sejmowej ws. Rosji chciał w ten sposób usankcjonować swój raport. PiS ma alergię na prawdę i na współpracę i udowodniło, że nawet w tak trudnym czasie nie potrafi budować porozumień – oceniła te wydarzenia Urszula Pasławska z PSL.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jednocześnie przypomniała, że kluczowe problemy Polski to dzisiaj drożyzna, inflacja oraz brak węgla, wywołany przez PiS. Ludzie nie mają czym ogrzewać domów a PiS nie potrafi nawet zdyscyplinować swojego wiceprezesa dla przyjęcia uchwały w Sejmie. Jak oni mają zajmować się Polską i trudnymi tematami – pytają ludowcy.