Zalewska będzie pozwala przez Nitrasa. Dość kłamstw

Pani Zalewska, albo mnie pani przeprosi za wygłoszone dzisiaj kłamstwo albo wytoczę pani proces. Dość tych waszych pomówień. Nie jesteście bezkarni. Dołączy pani do listy Cenckiewicz, Brudzinski, Pawłowicz, Terlecki. Pismo procesowe w drodze – napisał Sławomir Nitras.

Nie ma pani za grosz honoru. Kłamstwami posługuje się pani wyjątkowo sprawnie. Radio szczecin już przegrało proces. Panią również zmuszę do przeprosin, sądownie. Nauczy to panią odpowiedzialności za słowa. Wstydziłaby się pani – dodał Nitras.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS, partia szatana, posługuje się kłamstwem i pomówieniami. Sądy wielokrotnie wskazywały, że politycy PiS kłamali – za kłamstwa skazany był m.in. dwukrotnie Mateusz Morawiecki. Sądy stają na szczęście po stronie prawdy i Nitras ma wszelkie powody aby pozwać Zalewską.