PiS oferuje miliony za krytykę Tuska, Hołowni, Kosiniaka-Kamysza i Trzaskowskiego

Agencje PR PiS-u płacą ogromne pieniądze za artykuły w wolnych mediach przeciwko Tuskowi, Sikorskiemu, Hołowni lub Trzaskowskiemu. Płatności na kuzynów, znajomych etc. Mają nieograniczony budżet. Ostatnio naczelni z różnych pism mieli spotkanie poświęcone tym przekupstwom – ujawnił Roman Giertych.

Dokładnie – weszłam ma kontrolę w tej sprawie – to mi wręczyli pismo, źw z ustawy o mandacie poselskim nie wynika wprost, że mogę pytać o wydatki publiczne 🙂 🙂 Ten temat ich najbardiej boli i będą go strzec do jesieni – potwierdziła te informacje posłanka Magdalena Filiks.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Oni grają na chaos, jak ruscy. Jedni chwalą, drudzy plują, trzeci się podszywają pod zwolenników poszczególnych ugrupowań żeby antagonizować środowiska. To jest podręcznikowe granie ruskiej propagandy i oni się na tym idealnie wzorują – skomentował te doniesienia jeden z internautów.

Możemy się jednak w prosty sposób bronić – wystarczy informować sąsiadów o skutkach głosowania na PiS oraz szeroko udostępniać listę ponad 900 pisowskich afer, którą prowadzimy od kilku lat.  Żaden reżim nie ma szans z masowym ruchem społecznym.