Sytuacja, w której władze Polski układają się ze zwolennikami Putina w Europie nie jest dla symetrystów żadną przeszkodą w tym, by poświęcać więcej uwagi partiom demokratycznym niż zamordystycznym i szkodliwym zamierzeniom PiS. To bardzo dziwne. Powstaje pytanie, czy ludzie są symetrystami z własnej głupoty czy może na zlecenie.

Dzisiaj naprawdę nie ma czasu na zajmowanie się tym, co się dzieje w PO, PSL czy Polsce 2050. Oni mają trudne zadanie wygrania wyborów i zaprowadzenia nowego, demokratycznego porządku, rozliczenia przestępców i powsadzania ich po więzień. Roboty mają dość, bez waszych połajanek. Nie ma wyjścia, trzeba działać, trzeba przygotowywać się do wyborów.

Ty symetrysto, ty symetrystko, zajmij się przede wszystkim rozliczaniem władzy. A jeśli nie masz ochoty tego robić, jeśli uważasz, że łatwiej jest walić po opozycji, to zastanów się jak to wygląda i czy przez przypadek nie trafisz do obozu tych, którzy zwią się kolaborantami PiS. A to obelga najgorsza, to wilczy bilet, to wykluczenie z grona znajomych, z salonu. Was już nie tam nie ma i nie będzie nigdy.

Reklamy

Osoby, które kolaborują z Kaczyńskim, to ludzie którzy zaprzedali swoją duszę diabłu, to zwolennicy antychrysta. To ludzie wykluczeni na zawsze.

Zastanówcie się, czy warto.

Poprzedni artykułPrzemysław Czarnek chwieje się w posadach. Czyżby wkrótce dymisja?
Następny artykułDrożyzna głównym tematem rozmów w domach Polaków