[Counter-Box id="1"]

Strach, jaki panuje obecnie w PiS i Solidarnej Polsce, związany z faktem, że akcja hejtu przeciwko posłance Platformy Obywatelskiej doprowadziła do tragicznej śmierci jej dziecka, świadczy dobitnie o tym, że Kaczyński i Ziobro mają świadomość zbliżającego się końca.

– To, co media publiczne i prawicowe i część polityków PiS wyprawia w sprawie śmierci Mikołaja jest demoniczne. To czyste, systemowe zło. Banalne w swoich uzasadnieniach, ale nihilistyczne do szpiku kości. Polityka ponad wszystko. To jest coś co oczekuje na swoją Hannah Arendt – słusznie zauważył Tomasz Terlikowski.

Reklamy

– Lada chwila zacznie się zdejmowanie albo zmienianie stron internetowych polskiego radia i tvp info tak, by udowodnić, że te nigdy nie podawały danych identyfikujących ofiarę pedofila. To jest Orwell. To jest system zorganizowanego propagandowego fałszowania rzeczywistości – dodał Konrad Piasecki.

Nasze źródła na Nowogrodzkiej mówią wprost: pod buńczucznymi wypowiedziami i atakami na opozycję oraz na zmarłe dziecko kryje się panika i strach. Do wielu osób dotarło w końcu, że zrobili coś niewybaczalnego i niewiele brakuje, by w Polsce wybuchła z wielką siłą akcja odsunięcia od władzy zarówno PiS jak i Solidarnej Polski. Kaczyński miał rozważać nawet przyspieszone wybory, jeszcze w czerwcu.

Co najmniej kilku co bardziej trzeźwych doradców ostrzegało polityków, że eskalacji kampanii nienawiści wobec zaszczutego dziecka może mieć tragiczne konsekwencje. Najwyraźniej ich głosy nie zostały wyraźnie usłyszane.

Poprzedni artykułMiękkiszon Czarnek przestraszył się działań Jakuba Stefaniaka!
Następny artykułLista hańby: To oni wzięli udział w nagonce na dziecko posłanki, które w wyniku tego hejtu popełniło samobójstwo!