Politycy Prawa i Sprawiedliwości rozjechali się po Polsce, próbując przekonywać do swoich racji. Jednak nie widać wśród nich Jarosława Kaczyńskiego. Co powoduje, że pojawiają się poważne pytania o stan zdrowia lidera PiS.

Reklamy

Sprawa jest tyle ciekawa, że w grudniu Jarosław Kaczyński miał operację ortopedyczną. Później miał wyraźny problem z poruszaniem się. Mimo że w szpitalu spędził około trzech tygodni.

Politycy PiS jednak zapewniają, że ze zdrowiem Kaczyńskiego wszystko jest w porządku. – […] pan prezes Jarosław Kaczyński pracuje w siedzibie partii. Jesteśmy w nieustannym kontakcie. Spotykamy się, jeszcze nawet dzisiaj mamy takie wewnętrzne spotkanie – przekonywał Rafał Bochenek na antenie Polsat News.

– Z całą pewnością po konsultacji lekarzy, po ich pozytywnej opinii co do tego, że nastąpił koniec rehabilitacji. Wówczas pan prezes podejmie taką decyzję. Myślę, że to nastąpi w najbliższych tygodniach i pan prezes zapewne włączy się w programowy objazd PiS, który w tym momencie trwa w Polsce. Na przełomie marca i kwietnia będziemy mogli się tego spodziewać – dodaje Bochenek.

Prawdę mówiąc takie tłumaczenie wygląda jak klasyczna gra na czas.

Poprzedni artykułWażna deklaracja PSL: zrobimy porządek w Polsce z cenami
Następny artykułEfekt rządów PiS. Polacy nie mają pieniędzy, by zapłacić za czynsz