1. Jarosław Kaczyński – człowiek, który nie ma rodziny, dzieci, jest schorowany i nie musi myśleć o przyszłości swojej i swojej rodziny. Nie zna się na ekonomii, gospodarce, nie wie jak może wyglądać lepszy świat. Niszczy, nie buduje. Jego twarz wyraża przede wszystkim nienawiść. Swoimi pomysłami doprowadził brata do śmierci a Polskę zmienił w ruinę. Kaczyński wdrożył plan wyciągania Polski z Unii Europejskiej.

2. Mateusz Morawiecki – człowiek kłamca, premier milioner, który ukrywa przed Polakami swój prawdziwy majątek, który przepisał na żonę, aby nie musiał ujawniać go społeczeństwu. Nie wiadomo skąd się wzięły jego gigantyczne pieniądze – miał je zarobić na przekrętach w banku (kredyty na słupa co wiadomo ze słynnej afery podsłuchowej). Wydał blisko pół miliona złotych na promocje swojego konta na facebooku, skąd miał te pieniądze? Jest ekonomicznym ignorantem, człowiekiem bez poglądów. Jego ojciec nawoływał do sojuszu z Putinem. Morawiecki spotykał się też z przyjaciółmi Putina: Le Pen, Orbanem, Salvinin.

Reklamy

3. Mariusz Kamiński – minister oskarżany o alkoholizm, został skazany za fabrykowanie dowodów przeciwko przeciwnikom politycznym i nielegalnie ułaskawiony przez Andrzeja Dudę. To on odpowiada za utrzymywanie na stanowisku komendanta policji przestępcy, który nielegalnie przemycił groźną broń i próbował nią zniszczyć Komendę Główną Policji, to on wysyła policję na protestujące kobiety i kazał bić je metalowymi pałkami, to on atakuje opozycję na protestach mundurowymi, to on kazał atakować przedsiębiorców, którzy protestowali przeciwko władzy PiS.

4. Przemysław Czarnek – człowiek, który dobija polską edukację i odpowiada za jedną z największych afer ostatnich czasów, czyli Willa Plus. Jest agresywny, prymitywny i butny, niszczy przyszłość młodzieży wprowadzając do szkół ideologię. Jego prymitywny sposób myślenia jest zaprzeczeniem rozwoju,

5. Daniel Obajtek – człowiek, który odpowiada za wzrost inflacji w Polsce, horrendalnie wysokie ceny benzyny i monopolizację na rynku energetycznym. To przez niego i pomysły PiS płacimy tak wysokie rachunki za prąd, gaz i paliwo. Ostatnio zajął się wprowadzaniem cenzury zabraniając sprzedaży jednej z gazet w sieci jego sklepów.

6. Antoni Macierewicz – człowiek, który uciekł ze Smoleńska tylko po to, aby rozpętać w Polsce histerię smoleńską, kłamiąc bezczelnie na temat przyczyn wypadku samolotu z Kaczyńskim. Wyciągnął z budżetu państwa, czyli z naszych podatków, grube miliony na paranoje komisji smoleńskiej.

7. Mariusz Błaszczak – minister obrony narodowej, który doprowadził do zniszczenia przyszłości polskiego przemysłu zbrojeniowego, wysyłając miliardy złotych do… Korei Południowej, za co otrzymuje przestarzałe lub niezdolne do walki uzbrojenie. Jego miłość do Korei Południowej nie ma żadnego wytłumaczenia.

8. Janusz Cieszyński – człowiek, który odpowiada za aferę respiratorową oraz zapisy o bezkarności polityków w związku z przestępstwami popełnionymi w czasie COVID 19. Dziwne powiązania z Mateuszem Morawieckim. Odpowiada też za pomysły cenzury w sieci.

9. Maciej Wąsik – człowiek, którego półnagie zdjęcia jak całuje się z chłopcem czy stoi za rękę z chłopcem i różą przed urzędem stanu cywilnego krążą po sieci (ujawnił je Piotr Guział). Znany z obsesyjnego podsłuchiwania przeciwników politycznych, zamieszany ponoć z jedną ze znanych warszawskich afer, człowiek odpowiadający m.in. za podsłuchy i atakowanie opozycji,

10. Jacek Sasin – największa porażka PiS, człowiek któremu nigdy w życiu nic się nie udało. To on organizował lot Kaczyńskiego do Smoleńska, to on organizował wybory kopertowe.

Poprzedni artykuł10 cech władzy PiS, które powodują że dla Polski nie ma przyszłości a nasz kraj jest ruiną
Następny artykuł10 powodów, dla których kobiety szczerze nienawidzą PiS i zagłosują przeciwko Kaczyńskiemu