Bardzo źle jest z PiS i Solidarną Polską, jeśli większość swojego czasu poświęcają na Donalda Tuska. To błędna strategia, która będzie ich kosztować utratę władzy. Z ataków na Tuska wynika jednak jeszcze jeden ważny wniosek: Jarosław Kaczyński nie ma żadnego programu poza rozkradaniem Polski.

Złodzieje z PiS wiedzą, że to ich ostatnie tygodnie u władzy i robią wszystko, aby ukraść jak najwięcej, licząc na to, że nikt nie będzie im w stanie tych pieniędzy potem odebrać. Błąd, przepisy które uchwalono za namową Ziobry pozwalają na konfiskatę majątków i wchodzenie na konta bez żadnego wyroku sądu. Wystarczy cień podejrzenia.

Reklamy

Są również przepisy, które pozwalają na odebranie pensji, które wypłaca TVP czy Polskie Radio. Różnego rodzaju Pereiry i Ziemkiewicze mogą nawet schować się do wanny, ale i tak nie unikną pytań o ogromną kasę, którą dostali za propagandę nienawiści. Kolaboranci PiSu będą naznaczeni nie tylko prawnie ale i społecznie. Tylko ludzie, którzy opowiedzą o systemie wpływu i staną się świadkami w sprawach karnych oraz podatkowych będą mogli liczyć na złagodzenie kary.

Zbliża się bowiem czas wielkich rozliczeń tej bandy złodziei – która dzisiaj rozkrada Polskę.

Zapowiedział to właśnie Donald Tusk, zapowiedzieli też inni liderzy opozycji demokratycznej. I stąd ten marny atak na szefa PO, który tak skutecznie pogrąża PiS.

Poprzedni artykułSkandal! Kaczyński obiecał człowiekowi, który miał oszukiwać rodziców chorych dzieci, świetne miejsce na liście wyborczej
Następny artykuł7 grzechów głównych PiS i Solidarnej Polski. Kto na nich głosuje, nie będzie zbawiony!