Marek Suski, człowiek Jarosława Kaczyńskiego do specjalnych poruczeń odpłynął po raz kolejny. Tym razem podejrzewał Donalda Tuska o coś całkowicie niedorzecznego.

– Donald Tusk chyba trochę oderwał się od polskiej rzeczywistości. Nie było go ileś lat, a w Polsce przez ten czas sporo się zmieniło. Przewodniczący PO próbuje natomiast na nowo odgrywać starą melodię. Dlatego można powiedzieć, że jego polityka jest zacofana w stosunku do tego, co mamy dziś w Polsce – mówi portalowi wPolityce.pl poseł PiS Marek Suski.

Reklamy

– Dziś mamy bowiem próbę narzucenia nam – jak określili Donalda Tuska sami Niemcy – „Opposition Führera”, czyli takie nowoczesne, łagodne formy stworzenia rządu marionetkowego, który będzie służył interesom innego państwa. Każdy rząd za bardzo przychylny dla innego państwa, działa ze szkodą dla swoich własnych obywateli – dodał Suski.

Przecież to jest tak nieprawdopodobne, że chyba nawet Suski w swoje słowa nie wierzy. No, chyba że faktycznie partyjna centrala PiS na Nowogrodzkiej jest już tak oderwała od rzeczywistości, że uwierzyła we własną propagandę.

Poprzedni artykułAleż odjazd. Czy Terlecki naprawdę w to wierzy?!
Następny artykułKowalski przeszedł sam siebie. Niewiarygodne, co uznał za sukces PiS!