Siła kobiet przeciwko dyktaturze PiS. Pełna mobilizacja płci pięknej, by żyć w wolnym kraju

Skandaliczny „wyrok” pseudo trybunału postawił kobiety w sytuacji bardzo trudnej. Stały się zakładaniczkami Jarosława Kaczyńskiego i jego chorej wizji państwa totalitarnego, w którym kobieta może umrzeć z powodu ciąży. Twardogłowi tępi ideolodzy PiS doprowadzili już do śmierci wielu kobiet. Będą kolejne ofiary tej zbrodniczej decyzji politycznej. Kaczyński zrealizował ten projekt w imię pozyskiwania głosów. Nie myśli o konsekwencjach, bo one go nie dotyczą.

Prezes PiS nie ma rodziny i nie ma przyszłości. Nie musi dbać o dzieci, wnuki. Nie ma codziennych zmartwień milionów Polaków. Stąd rozkaz do pseudo trybunału. Teraz kobiety mają okazję się odegrać na prezesie. Ruszyć szturmem do wyborów i wyrzucić PiS z życia politycznego raz na zawsze. Mogą zagłosować na tych, którzy mają w programie rozliczenie pisowskich przestępstw i złodziejstwa oraz przywrócenie normalności.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Musimy to zrobić razem. Gdyby PiS wygrał wybory, to piekło kobiet zmieni się w najgorszy rodzaj tortur jakie to możliwe. Oni są zdolni do najgorszych zbrodni. Już to udowodnili.