Warszawska Kolejka Dojazdowa oraz Szybka Kolej Miejska przeżywają dzisiaj w Warszawie prawdziwe oblężenie. Jadą nimi dziesiątki tysięcy ludzi a pociągi są wypchane po brzegi. W środku atmosfera optymizmu, uśmiechy i antyrządowe hasła. Ludzie wyszli w końcu z domów i pokazują co myślą o tej władzy. Zdjęcia dziesiątek tysięcy ludzi przerażają Kaczyńskiego i polityków PiS, którzy nie są w stanie zrozumieć co się dzieje.

Ci uśmiechnięci ludzie, jadący dzisiaj po wolność i by odzyskać swój kraj, wiedzą że trzeba odebrać PiS władzę. Dość złodziejstwa, zakłamania i nienawiści – mówią. Trzeba odbudować Polskę, zmniejszyć inflację, zwiększyć bezpieczeństwo, przywrócić międzynarodowe sojusze. Nie chcemy iść w łapy Putina, w które wpycha nas PiS z Kaczyńskim.

Dla wszystkich wielki sukces marszu przeciwko PiS, osiągnięty już przed jego rozpoczęciem jest oczywisty. W centrum Warszawy może zgromadzić się dzisiaj nawet pół miliona ludzi. Idziemy dla Polski! Dla naszych wnuków, dla dzieci. Ku lepszej przyszłości. Przeciw tyranii i dyktaturze.

Poprzedni artykułMetro w Warszawie sparaliżowane. Kilkaset tysięcy osób zmierza na marsz
Następny artykułDonald Tusk: Jesteśmy tutaj dzisiaj, żeby wszyscy zobaczyli jak jesteśmy silni i ilu z nas jest gotowych znowu walczyć o demokrację i wolną Polskę