Szanowni Czytelnicy! Od kilku lat ujawniamy brudne tajemnice władzy. Jesteśmy za to atakowani, inwigilowani, prześladowani. Nie prosimy jednak o wsparcie finansowe, ale o udostępnianie Listy ponad tysiąca afer PiS.

Prowadzona przez nas lista ponad tysiąca afer PiS, jest przez władzę znienawidzona. Prawie codziennie pojawiają się na niej nowe afery, które pokazują skalę złodziejstwa i kłamstwa polityków układu. jeśli chcemy odebrać PiS władzę, to z tą wiedzą musimy dotrzeć do wszystkich Polaków.

Dlatego bardzo Was prosimy: udostępniajcie link do listy wszędzie gdzie się da!. 

Reklamy

Przede wszystkim na Facebooku, Twitterze, Instagramie, Tik Toku – wszędzie gdzie możecie. Komentujcie wypowiedzi polityków opozycji, wysyłajcie link do posłów. Niech się tym zajmą!

Kaczyński tej listy nienawidzi, nie znosi jej Morawiecki, nie cierpi Duda. Niech mają jeszcze gorszy nastrój, widząc ją wszędzie – zalejmy linkami do naszej listy cała sieć! To pomoże uświadomić Polaków jak bardzo zła jest dla naszego kraju formacja zwana PiS. Jak tragiczne skutki przynoszą rządy Kaczyńskiego. Jak w złej sytuacji jest nasz kraj.

Bardzo prosimy!

Dziennikarze Wieści24.pl

 

 

 

Poprzedni artykułWąsik i Kamiński w poważnych tarapatach: opinia prezydenta nie ma znaczenia
Następny artykułPęka bańka PiS. Pokazuje to kolejny sondaż