Kompromitacja policji. Aresztowała człowieka za hasło J***ć PiS. Mamy nagranie!

PiS robi bardzo wiele, aby całkowicie zniszczyć swoje szansę w wyborach. Pisowska policja po wielokrotnej kompromitacji z Audytem Obywatelskim teraz zbłaźniła się w Rzeszowie. Funkcjonariusze aresztowali niewinnego człowieka za okrzyk J***ć PiS. Złamali w ten sposób art. 231 Kodeksu Karnego i mamy nadzieję, że zostaną wobec nich wyciągnięte surowe konsekwencje. Mamy nagranie z tego zdarzenia.

Społeczeństwo jasno i zdecydowanie wypowiada się w kwestii działań politycznych pislicji jak nazywa bandytów w mundurach, którzy łamiąc prawo i przysięgę aresztują ludzi protestujących przeciwko władzy. – Nie ma i nie będzie przyzwolenia społecznego na powielanie wzorców z putinowskiej Rosji – komentują nagranie internauci.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kaczyński pogrąża się coraz bardziem. Po tygodniach porażek wpadka z policją w Rzeszowie jest bardzo bolesna, bowiem wpisuje się w budowę fatalnego obrazu PiS. Bandyckie działania związane z próbami ograniczania wolności słowa motywują ludzi do głosowania na demokratyczną opozycję.

Oto nagranie ze zdarzenia:

– Komuna w policji nigdy tak naprawdę nie odeszła, na tym polega problem. Jarek mentalnie ciągle tkwi w poprzednim ustroju, demokracji nie rozumie, panicznie się jej boi. Bo co to ma być, że każdy mówi co chce. Wolność słowa- bzdura, prawa kobiet- urojenia, jakby co to pałą. Za jego czasów wodza i jego działań się przecież nie krytykowało – napisał jeden z internautów.

Oto twarze funkcjonariuszy: