PILNE: W związku z ukrywaniem afery wizowej przez rząd PiS przed Polakami, około godziny 20:00 wygłosi specjalne orędzie do narodu marszałek Tomasz Grodzki. Wystąpienie Grodzkiego ma mieć miejsce m.in. w TVP, do czego telewizja publiczna jest zobowiązana prawnie.

W dniu dzisiejszym o godzinie 20:00 będzie miało miejsce wystąpienie – orędzie marszałka Senatu, Tomasza Grodzkiego, do narodu. Marszałek ma w nim ujawnić aferę wizową, czyli handel wizami do Polski przez ludzi powiązanych z PiS w wyniku czego do naszego kraju wjechało 250000 imigrantów z krajów muzułmańskich. Wizy sprzedawano za łapówki w wysokości 5000 dolarów od osoby a organizatorzy tego procederu zarobili miliard dolarów. PiS panicznie unika mówienia o aferze.

– Afera wizowa PiS to największa afera XXI wieku. Dlatego też zdecydowałem się dziś o 20.00 wygłosić orędzie w TVP i Polskim Radiu, bo prawda o tym procederze musi dotrzeć do Polek i Polaków, którzy nie mieli do tej pory szansy o nim usłyszeć. Dopilnujemy wyjaśnienia tej sprawy! – napisał Tomasz Grodzki.

Reklamy

 

Poprzedni artykułAFERA WIZOWA: Wawrzyk czuje się dobrze, ale odwiedziło go ABW. Po to by milczał?
Następny artykułJarek wiedział, nie powiedział. A to było tak