Motyka zapowiada audyt zabetonowanych koryt. PiS w strachu!

Miłosz Motyka z PSL, jeden z najlepiej ocenianych polityków młodego pokolenia, zapowiada audyty i sprawdzenie wydatkowania środków przez polityków PiS. Audytowi poddane będą wszystkie wydatki, także te robione w ostatnich dniach.

Pierwszym zadaniem dla nowego rządu jest audyt we wszystkich ministerstwach i ocena decyzji PiS podjętych po 15 X. Oni stracili mandat do rządzenia po wyborach. Wciąż jednak wydawali dyspozycje, których głównym celem było betonowanie koryt.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Zapowiedź Motyki wywołuje duże zaniepokojenie po stronie PiS. Do tej pory działacze Kaczyńskiego żyli w przekonaniu, że nie będzie żadnego rozliczania. W momencie powołania rządu Donalda Tuska okazało się, że jednak takowe się pojawią. Tymczasem mieliśmy do czynienia z masową kradzieżą publicznych pieniędzy. Teraz trzeba to wyjaśnić i zawiadomić niezależną prokuraturę.