Motyka ujawnia: europosłowie PiS głosowali przeciw polskim rolnikom

Miłosz Motyka jest znany z ostrych i celnych wypowiedzi na temat PiS. W jednym z wywiadów telewizyjnych ujawnił jak wygląda prawda na temat działań europosłów PiS. Okazuje się, że ludzie Kaczyńskiego głosowali przeciwko polskim rolnikom!

– Jak głosowali europosłowie PSL w sprawie pestycydów w Parlamencie Europejskim? Przeciw. A kto był orędownikiem tych zmian? Janusz Wojciechowski z PiS. Rolnicy nie dadzą się oszukać – To rząd Morawieckiego zgodził się na Europejski Zielony Ład – ujawnił Miłosz Motyka, rzecznik PSL i wiceminister klimatu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


O co chodzi? Europosłowie PiS głosowali przeciwko rozwiązaniom korzystnym dla polskich rolników. Nie jest to pierwszy raz, kiedy Kaczyński i jego ludzie uderzają we wieś, wystarczy przypomnieć choćby sprawę “Piątki przeciwko wsi”, obrzydliwej akcji wymierzonej w hodowców, którą osobiście popierał Kaczyński.

PSL przygotowuje rozwiązania, które pomogą rolnikom. Wkrótce poznamy szczegóły.