Kosiniak-Kamysz ostro: poprzednia władza nie walczyła z inflacją, interesowała ich tylko kasa

– Poprzednia władza nie walczyła z inflacją. Dla nich ważniejsze były dochody Ministerstwa Finansów niż dochody polskich rodzin. Dla nas jedną z priorytetowych spraw są budżety w polskich domach – powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz.

– Polska potrzebuje normalności. PSL oraz Trzecia Droga ją przywraca. Możemy się różnić i spierać, ale współpraca w sprawach najważniejszych musi być priorytetem. Oczekujemy poparcia ustawy o obronie cywilnej czy obniżeniu składki zdrowotnej – dodał wicepremier.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Oni nie zadbali o Polskę przez wiele lat. Doprowadzili do tego, że rolnictwo jest na skraju bankructwa. Wprowadzali Zielony Ład rękoma ich działacza – Janusza Wojciechowskiego. Naprawiamy to – mówił.

To, czego potrzeba, to wycofania głupot komisarza Wojciechowskiego, które wymyślił w obszarze rolnictwa. Za jego fantazje cierpią dziś rolnicy i wiele firm. Dzisiaj jesteśmy w firmie, która szczególnie ucierpiała przez nieudolność naszych poprzedników. 

– Bardzo dobra decyzja Ministerstwa Klimatu, gdzie przekazuje się nie miliard, a 3 miliardy na rozwój energetyki na obszarach wiejskich. Widać kto naprawdę dba o dobro wsi i na pewno nie jest to ekipa Kaczyńskiego – podsumował Kosiniak-Kamysz.