Miłosz Motyka miażdży pisowską propagandę w sprawie tarczy antyrakietowej

PiS nie chciał wspólnej europejskiej tarczy antyrakietowej. Takie działania sprzyjały Rosji a nie bezpieczeństwu Polaków – uważa PSL. Dlatego z radością witamy wszelkie inicjatywy, które sprzyjają ochronie polskiego nieba.

Jednym z głównych zagrożeń w wojnie współczesnej są rakiety. To trudne do zwalczania cele i trzeba mieć odpowiednie środki zwalczania takich celów. To wie każdy wojskowy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Jeżeli będzie szansa na tańszą ochronę przeciwlotniczą zakupioną wspólnie na poziomie europejskim, to bardzo dobrze. Jeśli dodatkowo to będą komponety również tworzone w Polsce, to wszyscy będą bezpieczni a jednocześnie nasz kraj na tym zarobi  – powiedział Miłosz Motyka, wiceminister klimatu.

– Działamy, jako rząd, na wielu płaszczyznach, wielu frontach w sprawach polskiego bezpieczeństwa. Od sfery finansowej, tak aby na poziomie europejskim zagwarantować wyłączenie części wydatków na zbrojenia z ewentualnej procedury nadmiernego deficytu – dodał Motyka.