Antoni Macierewicz dyskryminuje dziennikarzy z komercyjnych mediów. Video z konferencji mocno poruszyło internautów. Szef MON odmówił udzielenia odpowiedzi na pytanie dziennikarzowi TVN.

Na Twitterze Pawła Żuchowskiego, korespondenta RMF FM w Stanach Zjednoczonych pojawił się krótki film z udziałem ministra Antoniego Macierewicza i zadających mu pytania dziennikarzy. “Panie Ministrze, chciałem zapytać jeszcze…” – próbował zadać pytanie szefowi MON reporter. “Proszę Państwa” – przerwał minister, który przyznał, że jest do dyspozycji dziennikarzy, lecz… szybko okazało się, że tylko wybranych, z mediów reżimowych.

Reklamy

“Ja jestem, oczywiście, do Państwa dyspozycji, zwłaszcza do dyspozycji TVN-u ze względu na znaną tendencję do prawdy, ale może się umówimy w Polsce na osobną konferencję” – kontynuował Macierewicz, który udał się do USA na wizytę z generałem Jamesem Mattisem w Departamencie Obrony Stanów Zjednoczonych. “Ostatnie pytanie ze strony telewizji publicznej” – padło z ust szefa MON. Tym samym minister pokazał, z którymi mediami chce rozmawiać i na pytanie których dziennikarzy będzie odpowiadać.

 

Źródło: Twitter

Poprzedni artykułKompromitacja posła partii Kukiza.
Następny artykułPiS uderza w sportowców z czasów PRL. Paranoi ciąg dalszy.