Awantura w radiu.

– Prezes Kaczyński ma za pazurami krew niewiniątek i jest u mnie od dawna na cenzurowanym. Bo obiecuje, nie po raz pierwszy w kampanii, że zajmie się dla mnie najważniejszą aborcją, a potem pod dywanik to wmiata, nie zajmuje się, kadencja mija. W następnych wyborach znowu mi obiecuje, że się zajmie – grzmiał na Jarosława Kaczyńskiego podróżnik Wojciech Cejrowski.

Reklamy

Cejrowski rozmawiał nt. kwestii aborcji w audycji „Radiowy Przegląd Prasy”. Według podróżnika, a do czwartku gwiazdy TVP (jak wyznał – nie będzie już do stacji zapraszany), by prawo w tym zakresie się zmieniło konieczna jest „wymiana kadr”.

– Zabijanie dzieci w łonach matek to jest rzeź niewiniątek, sprawa dla mnie kluczowa i dla wielu katolików – wzburzająca nas (…). Prezes odpowiada za ich krew, bo mógłby coś zrobić zgodnie z własnymi obietnicami, żeby ta krew się nie lała. Jeżeli nic nie robi, to jest odpowiedzialny przez zaniechanie chociażby, za morderstwa. (…) Gdyby Pan widział, że sztyletują kobietę i siedział na ławce i palił papierosa, to by Pan odpowiadał przed sądem za to zabójstwo, chociaż Pan nie wbijał noża – dodał Cejrowski.

Źródło: Radiowy Przegląd Prasy

Poprzedni artykułKto stał za zamieszkami na Marszach Niepodległości? Sienkiewicz: Bardzo dziwna koincydencja, że PiS zawsze wyjeżdżał z Warszawy
Następny artykułWłaściciel Onetu pozywa szefa portalu TVP Info. Domaga się 100 tys. złotych