Kosiniak-Kamysz liderem ocen prodemokratycznej opozycji w najnowszym sondażu IBRIS

Władysław Kosiniak Kamysz zdecydowanym liderem prodemokratycznej opozycji wynika z badań IBRIS dla Rzeczpospolitej, przeprowadzonych w dniach 7-8 grudnia 2012 roku. Prezes ludowców uzyskał najwiecej głosów oceniających go zdecydowanie dobrze oraz dobrze. Równocześnie ma najmniej głosów przeciwnych. To już kolejne badanie, które potwierdza, że Kosiniak-Kamysz cieszy się największym społecznym poparciem.

Ludowcy podają rękę a nie podstawiają nogę – w tym jednym krótkim zdaniu widać różnicę między PSL a PiS. Władysław Kosiniak-Kamysz jest politykiem, który doskonale realizuję misję, powierzoną mu przez najstarszą partię w Polsce. Ludowcy wielokrotnie w swojej historii udowodnili, że są partią odpowiedzialną oraz partią rozwoju i zgody. W czasie, gdy PiS pogrąża Polskę w kolejnych awanturach, Kosiniak-Kamysz konsekwentnie realizuje nowy program PSL, który jest wielką szansą dla całego kraju. I jest blisko ludzi. Umiejętnie łączy takie elementy jak lekki tornister i nowoczesna edukacja z odpowiedzialnością społeczną za los seniorów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kosiniak-Kamysz ma też niezwykły dar przemawiania do serc. Jego wystąpienia są pełne emocji bliskich zwykłym ludziom. Nie ma tu pustosłowia i propagandy, która charakteryzuje Morawieckiego, nie ma ideologicznych sloganów, które można znaleźć bardzo często u Kaczyńskiego.

Na drugim miejscu w sondażu znalazł się Robert Biedroń.