Co dalej z synem Szydło? Adwokat: Ksiądz Tymoteusz nie ma dziecka z 16-latką

Burza wokół księdza.

– Z całą stanowczością zaprzeczam, jakoby ksiądz Tymoteusz Szydło został ojcem i miał dziecko, a już w ogóle z 16-latką. Sytuacja rodzinna księdza jest trudna i wymaga wyciszenia – poinformował mec. Maciej Zaborowski, adwokat rodziny księdza Tymoteusza Szydło.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Syn byłej premier, a obecnie europosłanki PiS Beaty Szydło poszedł na bezterminowy urlop tuż po przybyciu do nowej parafii. – Staram się osobiście docierać do osób, które zamieszczają nieprawdziwe wpisy, a musi mi pan uwierzyć, że niektóre z nich są po prostu skandaliczne i obrzydliwe. Pisze więc do tych osób i proszę o usunięcie wpisów i spotyka się to z różną reakcją. Ale w mediach, które są bardzo przeciwne PiS zdarza się, że ludzie sami usuwają te wpisy i komentarze – powiedział NaTemat adwokat Szydło.

Źródło: NaTemat