Kłótnia publicystów wspierających PiS. “Za Tuska demokracja przynajmniej była”

Konflikt w obozie publicystów, wspierających dotąd PiS. Poszło o książkę historyczną Zychowicza “Wołyń zdradzony” a dyskusja przybrała bardzo ostry charakter.

“Proszę nie pisz już właśnie TY o dyskusji skoro ją krępujesz i dałeś w ostatnich dniach temu wyraz! Nie jestem żadnym rewizjonistą i wypraszam sobie takie obelgi i sugestie porównujące mnie do negacjonistów Zagłady! Miałem Cię przez lata za przyzwoitego człowieka! Już nie!” – napisał Sławomir Cenckiewicz do Piotra Semki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Temperaturę sporu podniósł jednak jego inny wpis: “Za Tuska to przynajmniej demokracja w jury konkursu Książa Historyczna Roku była! I TVP nie żądała usunięcia moich książek z konkursu! Ładne zdjęcia publikowali i mnie na nich nie retuszowali jak dzisiaj usuwając książkę.” – napisał Cenckiewicz.

źródło: Twitter