Złe wieści dla nauczycieli. Minister nie ma pomysłu na poprawę ich bytu?

“W edukacji bez zmian, teka pozostanie w rękach Dariusza Piontkowskiego, który uważa, że w tym roku podwyżki dla nauczycieli były „olbrzymie” (we wrześniu 230-330 zł brutto) i który nie widzi ani problemów związanych z #podwójnyrocznik, ani powodów do protestu” – napisało ZNP.

Problem z edukacją jest coraz większy. Nauczyciele odchodzą masowo z zawodu a ci, którzy jeszcze zostali, są coraz bardziej niezadowoleni. Brak stabilności i perspektyw rozwoju przekłada się na wyniki nauczania oraz atmosferę panującą w szkołach.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Tak źle jeszcze nie było” – piszą nauczyciele na grupach dyskusyjnych i zarzucają rządowi niszczenie edukacji w Polsce.

Dariusz Piontkowski jest szefem struktur PiS na Podlasiu. W ministerstwie mówi się, że praca ministra wybitnie mu nie wychodzi.

źródło: Twitter