Prezydent pedofili

Reklamy

„Fakt” dotarł do akt sprawy pedofila ułaskawionego przez Andrzeja Dudę. Z przedstawionych dokumentów wynika, że mężczyzna podchodził do swoich czynów bezkrytycznie i dalej stanowił zagrożenie dla ofiar.

Dziennik ujawnił akta sądowej sprawy Piotra C. (imię i nazwisko zmienione przez gazetę). „Prawdopodobieństwo popełnienia przez opiniowanego podobnych czynów w przyszłości należy określić jako wysokie. (…) Heteroseksualna orientacja oskarżonego nie wyklucza podejmowania przez niego homoseksualnych, jak i dewiacyjnych kontaktów seksualnych” – tak brzmiała opinia seksuologa wystawiona mężczyźnie kilka lat przed ułaskawieniem.

W trakcie procesu sąd zwracał uwagę na to, że mężczyzna nie wyraża skruchy i podchodzi do swoich czynów bezkrytycznie. Podobne obserwacje miał dyrektor zakładu karnego, w którym mężczyzna odbywał karę.

„Fakt” opublikował też wniosek o ułaskawienie, który C. wysłał do Andrzeja Dudy. To pismo również nie wskazuje na wyrzuty sumienia czy głęboki żal za popełnione czyny.

Gazeta zwróciła się do prezydenckiej kancelarii z prośbą o stanowisko wobec przedstawionych w artykule dokumentów. Nie otrzymała jednak żadnej odpowiedzi.

Źródło: natemat.pl, Fakt

Poprzedni artykułPiS pozamyka wszystkie polskie kopalnie. To tylko kwestia czasu
Następny artykułEmilewicz wyleci z rządu? Chce wysłać Kaczyńskiego na emeryturę