DOŚĆ! Zamiast walki z epidemią Kaczyński kontynuuje szaleńczą politykę.

To się w głowie nie mieści. Prezes PiS dalej brnie w politykę, zamiast zajmować się ratowaniem Polski. Tym razem chce przepchnąć kolanem ustawę o aborcji, licząc na to, że wciągnie w grę opozycje. To już kompletny odlot.

Kaczyński chce się bawić w politykę, podczas gdy przed szpitalami umierają ludzie, którzy nie mogą doczekać się pomocy. Polacy, którzy liczyli na to, że słowa Dudy, Morawieckiego i Kaczyńskiego o opiekuńczym państwie są prawdą. Okazały się wierutnym kłamstwem, obliczonym na zdobycie taniego poklasku.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Państwo polskie dzisiaj nie chroni już swoich obywateli. Poddało się, wydało wszystkie pieniądze. Nie ma już z czego ratować. Jeszcze Morawiecki uśmiecha się pod publiczkę, jeszcze Ziobro coś tam grzmi, ale nikt już nie traktuje ich poważnie.

źródło: Facebook