Ratujmy firmy i miejsca pracy! Kosiniak-Kamysz wzywa do natychmiastowego odblokowania gospodarki

Jak wyjść z obecnego pata lockdownu? Po pierwsze, Okrągły Stół rządzących z przedsiębiorcami. Wypracowanie projektów uruchamiających gospodarkę w odpowiednim reżimie sanitarnym. Przedstawienie ich w czasie prac Sejmu. Jesteśmy gotowi do współpracy – powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz w Krakowie. 

Branże jak turystyka, gastronomia, hotelarstwo powinny być uruchomione w reżimie sanitarnym już dziś. Można wprowadzić testy, przyjmować ozdrowieńców, ograniczyć miejsca w gastronomii. To samo dotyczy galerii handlowych. Ratujmy przedsiębiorców.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Rząd musi usiąść i zacząć rozmowy z przedsiębiorcami, z Izbami Gospodarczymi jeszcze dziś. Oni nie wiedzą na czym stoją. Nie ma dialogu z nimi ze strony rządzących. Przedstawiony plan pandemiczny już dawno został wywrócony do góry nogami – dodał Kosiniak-Kamysz.

źródło: Twitter