Zaskoczenie na gali.

W Warszawie odbyła się gala Wektory 2020. Tym razem wielki biznes spłatał rządzącym psikusa.

Reklamy

W trakcie transmisji na żywo, którą pokazywała m.in. Wirtualna Polska, prezydent Pracodawców RP dr Andrzej Malinowski, na oczach największych przedsiębiorców i polskich władz… poparł protestujących przedsiębiorców.

To o tyle zaskakujące, że przeciwko lockdownowi wprowadzonemu przez PiS protestują szczególnie mali i średni polscy przedsiębiorcy. Jednak tym razem otrzymali wsparcie od największych.

– Składam wszystkim polskim przedsiębiorcom serdeczne podziękowania. Dziękuję im za to, czego dokonali. Za to walczyli i walczą, o swoje firmy, a także miejsca pracy. Za to, że nie boją się głośno mówić o potrzebach polskiej przedsiębiorczości, o błędach centralnej administracji. Za to także, że mają odwagę sięgnąć po obywatelskie nieposłuszeństwo. Jesteście po prostu bohaterami, jesteście bohaterami, bo w tych ciężkich czasach macie rację. Rozumiecie jak nikt inny, że nasze życie opiera się na dwóch podstawowych fundamentach: na zdrowiu i gospodarce. O jedno i drugie trzeba dbać tak samo. W imieniu wszystkich polskich pracodawców, w imieniu moich kolegów z Pracodawców RP – dziękuję! – podkreślił w trakcie transmisji na żywo prezydent Pracodawców RP.

https://www.facebook.com/pracodawcyrp/videos/2494365414203708/

Źródło: Wirtualna Polska

Poprzedni artykułMinisterstwo Finansów nie widzi problemu, że nowy bukmacher w Polsce kiedyś prowadził nielegalną działalność
Następny artykułPolacy dziękują rządowi PiS. Polska gospodarka kurczy się w szybkim tempie