Mafie vatowskie doskonale wiedziały, że wasze rządy to wielki baner o treści „zapraszamy mafie VAT do Polski” – powiedział do polityków opozycji Mateusz Morawiecki. Zapomniał tylko o jednej drobnej sprawie. W tym czasie był m.in. doradcą premiera Tuska a jednocześnie w banku, którym rzekomo kierował, miał realizować dziwne interesy na nieruchomościach, co wiemy z taśm prawdy.

Morawiecki atakując opozycję przekroczył wszelkie granice bezczelności. Gdy okazało się, że walka PiS z wyłudzeniami VAT to pic, gdy okazało się, że żadne pieniądze nie służą ludziom, bo nawet ich nie ma, gdy obnażono pisowskie kłamstwo w całej okazałości, Morawiecki występuje ze słowami które go tak naprawdę kompromitują.

Reklamy

Morawiecki doskonale wie, że może trafić do więzienia. Hałaśliwa ale pusta kampania o mafii vatowskiej nie przykryje grzeszków władzy. W prokuraturze jest już zawiadomienie o popełnieniu przez premiera poważnych przestępstw. Jest kwestią czasu, gdy zostanie prawidłowo zbadane a przestępstwa chronione politycznie nie przedawniają się.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułNazista, donosiciel, dygnitarz PZPR. Oto kadry PiS
Następny artykułOto „tytan” intelektu, poseł Suski. Przypomnijmy sobie jak pytał o carycę Katarzyn