Zaczęło się! PiS szykanuje dyrektora szkoły za krytykę Nawackiego. Wszczęto postępowanie!

Panie Nawacki, które z moich określeń najbardziej Pana obraziło: że jest Pan sędzią zależnym od PiS, że nie potrafił Pan zebrać podpisów poparcia do KRS, czy że szykanuje Pan sędziego nie dopuszczając do orzekania? Pytam, bo nie wiem, jaką linię obrony przyjąć – pyta dyrektor XXX Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Śniadeckiego w Warszawie, astrofizyk, który otrzymał od zastępcy rzecznika dyscyplinarnego ds. nauczycieli informacje o wszczęciu postępowania wyjaśniającego. 

Anna Maliszewska, ów podpisany zastępca rzecznika, musiała bardzo długo pracować nad owym pismem, bo oznacza ono – powiedzmy sobie to wprost – cenzurę wolności słowa, nadużycie stanowiska oraz kompletne zaprzeczenie celów w jakich taki rzecznik został powołany.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


A Maciej Nawacki powinien zostać pociągnięty w przyszłości do odpowiedzialności za próby ograniczenia wolności słowa w Polsce!

“To już zaczyna się straszenie ludzi. Zaczna się epoka Berii. Bolszewia zaczyna atakować.” – skomentował to jeden z internautów.