22 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieCo ukrywa Ziobro w Funduszu Niesprawiedliwości? Tajemnicze przelewy

Co ukrywa Ziobro w Funduszu Niesprawiedliwości? Tajemnicze przelewy

Fundusz Niesprawiedliwości w ministerstwie zarządzanym przez ministra zero miał w teorii służyć pokrzywdzonym. W rzeczywistości stał się funduszem wyborczym, przez który spłacane są wyborcze długi, wspierani znajomi oraz różne podejrzane aktywności środowiska, które już raz zostało przyłapane na przekrętach finansowych, związanych ze środkami unijnymi.

Kontrolę funduszu przeprowadził Banaś, chcąc zapewne mieć odpowiednią ilość dowodów i kompromitujących materiałów na Zbigniewa Ziobro. Niezależnie od pobudek musiał tam znaleźć rzeczy straszne. Dzisiaj możemy ujawnić, że ów fundusz wspierał na przykład pewną fundację z centrum Warszawy wokół której krążą zadziwiający ludzie, włącznie z takimi, którzy mają kontakty ze wschodem. Pieniądze miały trafiać też do organizacji, zarządzanej przez alkoholika a stamtąd dalej.

Reklamy

Losy funduszu niesprawiedliwości są przekładem nieprawdopodobnego wręcz zakłamania władzy. W roli pokrzywdzonych stanęli politycy i ich układ. Prawdziwi pokrzywdzeni dostawali ochłapy albo i nic.

źródło: Twitter

Musisz o tym wiedzieć!