Współpracownicy Mateusza Morawieckiego chwalili się w korespondencji z premierem, że są lepsi od Putina w propagandzie. Omawiali akcje nagłaśniania jednego z wydarzeń w Polsce poprzez PAP. W propagandzie wziął udział m.in. Wojciech Surmacz, szef PAP.

Putin nie ma tak sprawnej ekipy jak PMM. Nazywajmy rzeczy po imieniu – napisał w liście do Morawieckiego i jego doradców Mariusz Chłopik.

Reklamy

Powoływanie się na Putina nie jest przypadkowa. Rosja i jej prezydent prowadzą szereg akcji propagandowych. Jak widać Morawiecki i jego ludzie chełpią się swoją propagandową skutecznością i wiadomo już skąd biorą wzorce i na kim się wzorują. Rosyjska agenda w działaniach PiS staje się coraz bardziej czytelna.

Morawiecki jest najbardziej obrzydliwie działającym premierem od czasów odzyskania przez Polskę wolności. Kłamstwa, manipulacje, wszechobecna propaganda i na każdym kroku szukanie sposobu by zwiększyć zasięgi informacje o sobie przy jednoczesnym kompletnym braku zainteresowania sprawami Polski i Polaków.

Te obrzydliwe zachowania powinny z polityki zniknąć. Nie wynajęliśmy premiera, żeby zajmował się sam sobą, tylko po to, by zarządzał krajem. Zamiast tego zarządza agencją PR “Mateusz Morawiecki”. Obrzydliwość!

Poprzedni artykułProfesor Czekaj masakruje Morawieckiego. Rząd okłamał Polaków
Następny artykułNieudolna kampania Morawieckiego przed spotkaniem z Radą Europy